Gastro Tirgus

Gastro Tirgus https://viajurmala.com/wp-content/uploads/2021/05/gastro-tirgus.jpg 1200 900 Via Jurmala Via Jurmala //viajurmala.com/wp-content/uploads/2020/10/logo-red.png

400m2 plašais Gastro tirgus ir unikāls veikala un tirgus apvienojums, kur pircēji var iegādāties svaigākos un gardākos produktus no mūsu pašmāju ražotājiem un pavāriem.

Daudzveidīgu ēdienu un dzērienu klāstu nodrošinās – gastronomijas veikalu tīkls “Lauku Bauda”, Gruzijas autentiskā virtuve Hačapurija, alus darītava Ilgezeem, plašs jūras velšu sortiments no Kaviale, burgeru meistari The Burger, augļi, dārzeņi un to kokteiļi IK Labā Saimniecība, grilēta putnu gaļas produkcija Kikuriku, restorāna cienīgi ēdieni tavai saldētavai no 10 Hits, kā arī Franču maiznīca Madam Brioš.

Gastro Tirgus dalībnieki:

Lauku bauda

Lauku Bauda ir gastronomijas veikalu tīkls, kas ražo augstas kvalitātes svaigās un gatavās gaļas produkciju, kulinārijas un konditorejas izstrādājumus, kā arī olas, zivis, sierus, alkoholiskos dzērienus no Latvijas.

llgezeem & Iļģuciema

Alus darītava SIA “ILGEZEEM” ražo augstas kvalitātes alkoholiskos un bezalkoholiskos dzērienus. Visi dzērieni tiek gatavoti saskaņā ar tradicionālām receptēm, tikai dabiski raudzējot, izmantojot rūpnīcā īpaši izstrādātas tehnoloģijas, bez konservantu, aromatizatoru un krāsvielu pievienošanas.

The Burger

Labākos un gardākos burgerus no ekoloģiskiem produktiem jums gatavos The Burger profesionālie pavāri. Uzņēmuma komanda ir pārliecināta, ka īsts burgers ir mākslas darbs. The Burger galvenās priekšrocības ir produktu augstā kvalitāte un cītīgi izstrādātas receptes. Ēdienkartē atradīsiet gan gaļas, gan veģētāros burgerus.

IK Labā Saimniecība

Augļu, dārzeņu freši un kokteiļi.

Hačapurija

Autentiska Gruzijas virtuve, sākot ar vairāku veidu hačapurī – kā pamatā ir pašu gatavotie gruzīņu siers, hinkaļi, tradicionālās zupas, kā arī dažādu veidu uzkodas.

10 Hits

10 Hits piedāvā maltītes, kas ar inovatīvas tehnoloģijas palīdzību, ļauj saglabāt visas produkta vērtīgās īpašības. Restorāna cienīgi ēdieni tavai saldētavai.

Kaviale

Zivis, garneles, ķemmīšgliemenes, astoņkāji, gliemenes un daudzas citas jūras veltes. Autentiskie augstākās klases melnie ikri par patīkamām cenām. 17 dažādi melno ikru veidi.

Kikuriku

Ekoloģiskos apstākļos audzēti cāļi, kas tiek ievesti no Francijas. Kikuriku pasniedz gardus grillētus cāļus, ceptus spārniņus kā arī citas kraukšķīgas uzkodas, pagatavotas no kvalitatīvas putnu gaļas.

Esam atvērti arī brīvdienās! Darba laiks: 10:00-20:00.