Restorāni un kafejnīcas


Gardās PappaRoti bulciņas pirmo reizi tikai piedāvātas plašākai publikai Malaizijā, 2003.gadā.


PappaRoti sviesta bulciņas ir pārklātas ar kafijas karameļu glazūru un piedāvātas kopā ar dažādiem unikāliem dzērieniem un citiem ēdieniem. Unikālajai svaiguma, aromāta un mīklas tekstūras kombinācijai ir daudz fanu, kuri parasti kļūst par patstāvīgajiem klientiem.


Lasīt vairāk

“Siļķītes un dillītes” - zivju lete ar neordināru interjeru un plašu svaigo zivju klāstu.


Piedāvājumā atradīsiet 12 dažādus siļķu veidus, kas pagatavoti pēc pašu radītām receptēm, kā arī citas jūras veltes, kas ķertas tuvākos un tālākos ūdeņos - lašus, nēģus, zušus, reņģes un mencas, pagatavotas gan pēc pašmāju, gan citu valstu labākajām tradīcijām.


Lasīt vairāk

Kafijas banka - grauzdētava, Fresh Coffee Outlet, salons, kafetērija.


Kafijas banka ir viens no lielākajiem kafijas grauzdētājiem Baltijā, kas piedāvā kafiju no 25 dažādām pasaules valstīm. Sortimentā piejamas vairāk kā 35 dažādas MONO kafijas šķirnes, kā arī īpašas receptūras kafijas maisījumi. Pupiņas tiek grauzdētas nelielās partijās, kas klientiem nodrošina vienmēr svaigi grauzdētu un aromātisku kafiju.


Lasīt vairāk

Kontakti


Telefona nr.: +371 672 91 199
E-pasts: [email protected]

Adrese:
Jaunā iela 12
Piņķi, Babītes pagasts, LV-2107
Latvija

Darba laiks no 14.08.2020:
Pirmdiena - Svētdiena: 10.00 – 20.00

Raksti mums


 

Gaidīsim jūs uz Via Jurmala Outlet Village atklāšanu 14. augustā! Kā pie mums nokļūt.


Lai izvēlētos sev ērtāko nokļūšanas maršrutu, izmantojiet aplikācijas Waze, Google Maps vai Yandex Maps.


Ar automašīnu

No Rīgas centra:

  1. Brauciet pa Valdemāra ielu pāri Vanšu tiltam līdz Lielirbes ielas un Kārļa Ulmaņa gatves krustojumam. Tālāk dodieties pa Kārļa Ulmaņa gatvi līdz Piņķu viaduktam. Iebraucot Piņķos, sekojiet norādījumiem Ciemats Saliena un Starptautiskā skola Exupery, aiz kuras atrodas Via Jurmala Outlet Village stāvvieta.
  2. Brauciet pāri Salu tiltam un tālāk dodieties taisni pa Kārļa Ulmaņa gatvi līdz Piņķu viaduktam. Iebraucot Piņķos, sekojiet norādījumiem Ciemats Saliena un Starptautiskā skola Exupery, aiz kuras atrodas Via Jurmala Outlet Village stāvvieta.
  3. Gadījumā, ja esat pabraucis garām viaduktam ar norādi uz Piņķiem, dodieties taisni un zem tilta pirms iebraukšanas Jūrmalā apgriežieties braukšanai Rīgas virzienā. Brauciet taisni līdz norādei Piņķi.


No Jūrmalas centra:

  1. Dodieties pa Pērkona ielu, pāri Jūrmalas tiltam līdz nobrauktuvei uz Piņķiem. Nogriezieties pa labi un brauciet līdz otrajam pagriezienam pa labi. Tālāk sekojiet norādījumiem Ciemats Saliena un Starptautiskā skola Exupery, aiz kuras atrodas Via Jurmala Outlet Village stāvvieta.

Izveidot Maršutu
Ar sabiedrisko transportu

No Rīgas:

Ar 4. autobusu: Abrenes iela – Piņķi/Via Jurmala Outlet Village
Parādīt maršutu

Ar 32. autobusu: Abrenes iela – Piņķi/Via Jurmala Outlet Village
Parādīt maršutu

Ar vilcienu Rīga – Babīte
Parādīt sarakstuNo Jūrmalas:

Ar vilcienu Rīga Babīte vai Tukums – Babīte
Parādīt sarakstu

No stacija Babīte līdz Via Jurmala Outlet Village ar 4. autobusu Abrenes iela – Piņķi
Parādīt maršutu

Ar velosipēdu

Via Jurmala Outlet Village ērti nokļūt arī ar velosipēdu, kuru iespējams atstāt apmeklētājiem īpaši paredzētās velosipēdu novietnēs.

Ar taksometru