Burger Battle

Burger Battle

Burger Battle https://viajurmala.com/wp-content/uploads/2020/11/burger-battle-cover-bw-scaled-1.jpg 1920 1280 Via Jurmala Via Jurmala //viajurmala.com/wp-content/uploads/2020/10/logo-red.png

Prezentēts Latvijā vēl nebijis koncepts - Burger Battle

Šodien, 16. jūlijā, Latvijas vadošie restorātori un burgeru kultūras atbalstītāji Viktors Ravdive un Lauris Aleksejevs sadarbībā ar outlet ciematu Via Jurmala Outlet Village prezentēja Latvijā vēl nebijušu konceptu “Burger Battle”, apņemoties attīstīt burgeru kultūru pavisam citālīmenī.

Koncepta prezentācijas pasākums norisinājās kā preses konferences pirms ievērojamām boksa cīņām, tādejādi vēlreiz apliecinot “Burger Battle” nopietnību. Prezentācijā neizpalika arī cienasts, modeles, foto sesijas un citi cīņas sporta veidiem atbilstoši elementi. Organizatori sola, ka “Burger Battle” kļūs par ikgadēju tradīciju.

“Ar katru gadu šo festivāluvērsīsim aizvien vērienīgāku. Jau tagad zināms, ka nākamgadpiedalīsies dalībnieki no vairākām pasaules valstīm – Igaunijas, Lietuvas, Polijas, Lielbritānijas u.c. Visa gada garumā notiks atlases, ceturtdaļfināli un pusfinālilīdzbrīdim,kad paši labākie tiksies lielajāfinālafestivālā. “Burger Battle” var piedalīties ikviens burgeru meistars, vienīgais nosacījums, lai izmantotā gaļa un maize būtu pašu gatavota.” – Viktors Ravdive

“Via Jurmala Outlet Village un “Burger Battle” ir divi jauni un drosmīgi projekti, kas apvienojušies, lai radītu ko jaunu un nebijušu. Gan iepirkšanās, gan ēdienu gatavošana ir process, kas cilvēkiem sniedz ļoti daudz pozitīvu emociju, tāpēcapsolām, ka šībūs dubulta fantastisku emociju deva. Vēlamies uzsvērt, ka Via Jurmala Outlet Village radīts ar mērķi iepirkšanos padarīt drošu, izdevīgu un aizraujošu un “Burger Battle” ir sākums pasākumu virknei, kas tiks rīkoti outlet ciematā. Jau no atklāšanas dienas 14. augustā ik nedēļu šeit norisināsies tirdziņi, koncerti, festivāli un cita veida pasākumi,”stāsta Via Jurmala Outlet Village līdzīpašnieks Andrejs Dozorcevs.

“Mainoties pasaulei, būtiski tika ietekmēta arī ēdināšanas joma, tāpēc šis bija īstais laiks radīt ko jaunu. Viktora ideja – aizsākt jaunu burgeru gatavošanas un ēšanaskultūru – nācatieši laikā. Sākotnēji vēlējāmies“cīnīties”divatā, bet pēc tam secinājām, ka tas jāpārvērš par lielākufestivālu ar plašāku dalībnieku skaitu. Noteikti gribu pieminēt, ka šis nav stāsts par to, kuram izdodas garšīgāki burgeri, stāsts ir par recepšu unikalitāti,” skaidro restorāna “36. līnija”līdzīpašnieks Lauris Aleksejevs.

“Burger Battle” pasākums jeb pirmais, ikgadējais Burgeru un alus festivāls notiks 22. – 23. augustā ViaJurmala Outlet Village, pulcējot burgeru meistarus un cienītājus no vairākāmpasaules valstīm. Pasākuma ietvaros tiks dibināta Starptautiskā burgeru līga un idejas autori ir pārliecināti, ka festivālskļūs par lielisku, starptautisku un grandiozu tradīciju.

Papildu informācija:
Gita Bute
Via Jurmala Outlet Village PR speciāliste
+371 26184389

Новости

Подписаться на рассылку

Контакты

Напишите нам

  Как до нас добраться?

  Используйте приложения WazeGoogle Maps или Yandex Maps для удобства выбора маршрута.

  • Из Риги или из Рижского аэропорта:
   1. По улице Валдемара через Вантовый мост, до перекрестка Lielirbes и Kārļa Ulmaņa gatve, по Kārļa Ulmaņa gatve свернуть на виадуке на Piņķi, въехать в Piņķi, следовать указателям поселка ‘Saliena’ и международной школы ‘Exupery’, за которой находится парковка Via Jurmala Outlet Village.
   2. Через Островной мост и далее по Улманя гатве свернуть на виадуке на Piņķi, въехать в Piņķi, следовать указателям поселка ‘Saliena’ и международной школы ‘Exupery’, за которой находится парковка Via Jurmala Outlet Village.
   3. Если Вы проехали поворот на Piņķi, то развернитесь под мостом у въезда в Jūrmala, и следуйте маршруту ‘Из Юрмалы’.
   Из Юрмалы:
   1. По улице Perkona через Юрмальский мост, до съезда на Piņķi направо до второго поворота направо, следовать указателям поселка ‘Saliena’ и международной школы ‘Exupery’, за которой находится парковка Via Jurmala Outlet Village.
  • Из Риги:

   Автобусом No 4: Abrenes iela – Piņķi/Via Jurmala Outlet Village
   Показать маршрут

   Автобусом No 32: Abrenes iela – Piņķi/Via Jurmala Outlet Village
   Показать маршрут

   Электричкой Rīga – Babīte
   Показать расписание

   Из Юрмалы:

   Электричкой Sloka – Babīte или Tukums – Babīte
   Показать расписание

   От станции Babīte до Via Jurmala Outlet Village автобусом No4 Ул.Абренес – Piņķi
   Показать маршрут

  Режим работы:
  Понедельник – Воскресенье: 10:00 – 20:00

  Время работы инфо-центра с 01.07.2023.
  Понедельник – Воскресенье: 10:00 – 19:00

  Эл.почта

  © 2021 Via Jurmala. Все права защищены. Web design and digital marketing by Anzolo.