Burger Battle

Burger Battle

Burger Battle https://viajurmala.com/wp-content/uploads/2020/11/burger-battle-cover-bw-scaled-1.jpg 1920 1280 Via Jurmala Via Jurmala //viajurmala.com/wp-content/uploads/2020/10/logo-red.png

Prezentēts Latvijā vēl nebijis koncepts - Burger Battle

Šodien, 16. jūlijā, Latvijas vadošie restorātori un burgeru kultūras atbalstītāji Viktors Ravdive un Lauris Aleksejevs sadarbībā ar outlet ciematu Via Jurmala Outlet Village prezentēja Latvijā vēl nebijušu konceptu “Burger Battle”, apņemoties attīstīt burgeru kultūru pavisam citālīmenī.

Koncepta prezentācijas pasākums norisinājās kā preses konferences pirms ievērojamām boksa cīņām, tādejādi vēlreiz apliecinot “Burger Battle” nopietnību. Prezentācijā neizpalika arī cienasts, modeles, foto sesijas un citi cīņas sporta veidiem atbilstoši elementi. Organizatori sola, ka “Burger Battle” kļūs par ikgadēju tradīciju.

“Ar katru gadu šo festivāluvērsīsim aizvien vērienīgāku. Jau tagad zināms, ka nākamgadpiedalīsies dalībnieki no vairākām pasaules valstīm – Igaunijas, Lietuvas, Polijas, Lielbritānijas u.c. Visa gada garumā notiks atlases, ceturtdaļfināli un pusfinālilīdzbrīdim,kad paši labākie tiksies lielajāfinālafestivālā. “Burger Battle” var piedalīties ikviens burgeru meistars, vienīgais nosacījums, lai izmantotā gaļa un maize būtu pašu gatavota.” – Viktors Ravdive

“Via Jurmala Outlet Village un “Burger Battle” ir divi jauni un drosmīgi projekti, kas apvienojušies, lai radītu ko jaunu un nebijušu. Gan iepirkšanās, gan ēdienu gatavošana ir process, kas cilvēkiem sniedz ļoti daudz pozitīvu emociju, tāpēcapsolām, ka šībūs dubulta fantastisku emociju deva. Vēlamies uzsvērt, ka Via Jurmala Outlet Village radīts ar mērķi iepirkšanos padarīt drošu, izdevīgu un aizraujošu un “Burger Battle” ir sākums pasākumu virknei, kas tiks rīkoti outlet ciematā. Jau no atklāšanas dienas 14. augustā ik nedēļu šeit norisināsies tirdziņi, koncerti, festivāli un cita veida pasākumi,”stāsta Via Jurmala Outlet Village līdzīpašnieks Andrejs Dozorcevs.

“Mainoties pasaulei, būtiski tika ietekmēta arī ēdināšanas joma, tāpēc šis bija īstais laiks radīt ko jaunu. Viktora ideja – aizsākt jaunu burgeru gatavošanas un ēšanaskultūru – nācatieši laikā. Sākotnēji vēlējāmies“cīnīties”divatā, bet pēc tam secinājām, ka tas jāpārvērš par lielākufestivālu ar plašāku dalībnieku skaitu. Noteikti gribu pieminēt, ka šis nav stāsts par to, kuram izdodas garšīgāki burgeri, stāsts ir par recepšu unikalitāti,” skaidro restorāna “36. līnija”līdzīpašnieks Lauris Aleksejevs.

“Burger Battle” pasākums jeb pirmais, ikgadējais Burgeru un alus festivāls notiks 22. – 23. augustā ViaJurmala Outlet Village, pulcējot burgeru meistarus un cienītājus no vairākāmpasaules valstīm. Pasākuma ietvaros tiks dibināta Starptautiskā burgeru līga un idejas autori ir pārliecināti, ka festivālskļūs par lielisku, starptautisku un grandiozu tradīciju.

Papildu informācija:
Gita Bute
Via Jurmala Outlet Village PR speciāliste
+371 26184389

News

Subscribe to newsletter

Contact

Send us a message

  Directions

  Use Apps such as WazeGoogle Maps or Yandex Maps to select the most convenient route.

  • From Riga or Riga International Airport:
   1. Go up Valdemāra street all the way over the Vanšu bridge, till you reach the intersection of Lielirbes and Kārļa Ulmaņa Gatve. Take Kārļa Ulmaņa Gatve and then turn for the Viaduct leading to Piņķi. Once you’ve entered Piņķi, follow the road signs indicating the route to village Saliena and Exupery International School, behind which you’ll find Via Jurmala Outlet Village parking lot.
   2. Go across the Island Bridge (Salu Tilts), and once you’re on Kārļa Ulmaņa Gatve, take a turn for the viaduct leading to Piņķi. After you’ve entered Piņķi, follow the road signs indicating the route to village Saliena and Exupery International School, behind which you’ll find Via Jurmala Outlet Village parking lot.
   3. In case you missed the turn for Piņķi, make a u-turn under the bridge at the entrance of Jurmala, and follow the route described in the “From Jurmala” section.
   From Jurmala:
   1. Go down Pērkona Street, right across Jurmala bridge till the exit to Piņķi. Take the first turning to your right, go straight, then take the first turn right, and follow the road signs indicating the route to village Saliena and Exupery International School, behind which you’ll find Via Jurmala Outlet Village parking lot.
  • From Riga:

   Bus Route No 4: Abrenes iela – Piņķi/Via Jurmala Outlet Village
   Show route

   Bus Route No 32: Abrenes iela – Piņķi/Via Jurmala Outlet Village
   Show route

   By train Rīga – Babīte
   Show schedule

   From Jurmala:

   By train Rīga Babīte or Tukums – Babīte
   Show schedule

   From Babīte Station to Via Jurmala Outlet Village by Bus No 4 “Abrenes – Piņķi ”
   Show schedule

  Working hours:
  Monday – Sunday: 10:00 – 20:00

   Information Center Working hour changes from 01.07.2023.
  Monday – Sunday: 10:00 – 19:00

  © 2021 Via Jurmala. All Rights Reserved. Web design and digital marketing by Anzolo.