Par Mums

Par Mums
0
0
0
0

Via Jurmala Outlet Village

Baltijā pirmais Eiropas līmeņa modes zīmolu outlet ciemats zem klajas debess, kas piedāvā pasaulē populāru un iecienītu zīmolu produkciju.

Latvijas iedzīvotāji un viesi šeit atradīs plašu klāstu ar speciāli pielāgotām apģērbu kolekcijām – apģērbiem, apaviem un aksesuāriem, kā arī iepriekšējo sezonu bestselleriem. Cauru gadu mēs piedāvajam pasaulslavenu zīmolu produkciju ar atlaidēm no 30% līdz pat 70%!

Spilgtas, “Vidusjūras stila” ieliņas, svaigs piejūras gaiss, mājīgas kafejnīcas un restorāni, kā arī kopējā iepirkšanās-kā-atpūtas atmosfēra Latvijas sirdī, padara Via Jurmala Outlet Village pieredzi par ko tiešām īpašu. Saskaņā ar augstākajiem sanitārajiem standartiem, esam nodrošinājuši individuālu ventilāciju un gaisa kondicionēšanu katram veikalam!

Via Jurmala Outlet villlage jums piedāvā 100 zīmolus, kas pārklāj dažādus izcenojuma segmentus. Ja kādreiz esat vēlējies izbaudīt patiesu Eiropas iepirkšanās pieredzi, lidojums uz kādu no Eiropas metropolēm vairs nav obligāts. Aizmirstiet par pielāgošanos izpārdošanas kalendāriem, pārpildītām telpām, un budžeta tērēšanu aviobiļetēs. Tā vietā jūs varat inevstēt savu naudu iegādājoties stilīgus apģērbus un aksesuārus par rekordzemām cenām!

Ideāla lokācija

Eiropas līmeņa iepirkšanās un atpūtas centrs, kas atrodas starp Rīgu – kultūras, mākslas un izklaides centru, un Jūrmalu – augsti attīstītu kūrortpilsētu Baltijas jūras krastā.

Ceļš un Via Jurmala Outlet Village neaizņem daudz laika, kamēr atmosfēra un piedāvātais serviss ir viens no labākajiem visā valstī! Ārtelpu iepirkšanās centra unikālais koncepts aiztaupīs jums tādas problēmas kā pārpildīti veikali un nebeidzamas rindas, sniedzot jums ērtu un harmonisku iepirkšanās pieredzi.

Pēc aizņemtas dienas, kas pavadīta šopingā, mēs jūs aicinam atvilkt elpu kādā no daudzajām Via Jurmala kafejnīcām vai restorāniem, apmeklēt Jurmala Golf Club & Hotel, piedalīties aktivitātēs Babītē, izbaudīt relaksējošu atpūtu Jūrmalā, vai mesties dinamiskā lielspilsētas izklaidē Rīgā!

0
0
0

Latvija – valsts ar spilgtu kultūru un nepārspējamu viesmīlību

Brīnišķīgas ainavas, unikāla arhitektūra, pasakainas, kilometriem garas pludmales, luksusa klases viesnīcas, nepārspējami restorāni un mājīgas kafejnīcas padara Latviju par vieno iecienītākajiem tūristu galamērķiem.

Pilsēta Rīga

Salīdzinājumā ar citām Baltijas valstīm, Rīga piedāvā daudz plašāku izklaides iespēju klāstu, savukārt tās vēsturiskajā centrā ir koncentrēti pasaulslaveni Jūgendstila arhitektūras paraugi.

Rīga atrodas Baltijas valstu centrā, ir lielākā pilsēta visā reģionā un tiek uzskatīta par augstas nozīmes finanšu un kultūras centru. Pilsētas lidosta ir lielākā starp visām trijām Baltijas valstīm, to klāj plašs ceļu un sliežu tīkls, savukārt tās krastos atrodas neaizsalstoša osta.

Piejūras kūrortpilsēta Jūrmala

Priežu meži, 33 kilometrus gara pludmale, un pilsēta, kuru ieskauj koku lapotnes – Jūrmala ir slavena ar savām dabiskā minerālūdens atradnēm, dažādajiem luksusa SPA un atpūtas centriem.

Ar meistarīgi rekonstruētu un rūpīgi saglabātu Jūgendstila arhitektūru, kā arī tās plašo viesnīcu un restorānu izvēli, Jūrmala īsā laika periodā ir kļuvusi par starptautiska mēroga mākslas, mūzikas un izklaides centru.

Itālijas arhitektūra

Via Jurmala Outlet Village – ieturēta labākajās itāļu dizaina tradīcijās, tā ir vieta, kas pulcē vadošos mazumtirdzniecības veikalus, radot autentisku luksusa klases iepirkšanās pieredzi.

Iekštelpu gājēju celiņi saplūst ar iepirkšanās vietām, brīvdabas restorāniem un apkārtējo ainavu, radot ārkārtīgi patīkamu un viesmīlīgu atmosfēru. Centrālais laukums ir izcila vieta dažādiem pasākumiem, kā arī lai organizētu satikšanos ar draugiem un kolēģiem.

Mēs jūs aicinam pavadīt laiku pozitīvā noskaņojumā, izbaudot patīkamu un lietderīgu atpūtu katru dienu!

Kontakti

Raksti mums

  Kā pie mums nokļūt?

  Lai izvēlētos sev ērtāko nokļūšanas maršrutu, izmantojiet aplikācijas WazeGoogle Maps vai Yandex Maps.

  • No Rīgas centra:
   1. Brauciet pa Valdemāra ielu pāri Vanšu tiltam līdz Lielirbes ielas un Kārļa Ulmaņa gatves krustojumam. Tālāk dodieties pa Kārļa Ulmaņa gatvi līdz Piņķu viaduktam. Iebraucot Piņķos, sekojiet norādījumiem Ciemats Saliena un Starptautiskā skola Exupery, aiz kuras atrodas Via Jurmala Outlet Village stāvvieta.
   2. Brauciet pāri Salu tiltam un tālāk dodieties taisni pa Kārļa Ulmaņa gatvi līdz Piņķu viaduktam. Iebraucot Piņķos, sekojiet norādījumiem Ciemats Saliena un Starptautiskā skola Exupery, aiz kuras atrodas Via Jurmala Outlet Village stāvvieta.
   3. Gadījumā, ja esat pabraucis garām viaduktam ar norādi uz Piņķiem, dodieties taisni un zem tilta pirms iebraukšanas Jūrmalā apgriežieties braukšanai Rīgas virzienā. Brauciet taisni līdz norādei Piņķi.
   No Jūrmalas centra:
   1. Dodieties pa Pērkona ielu, pāri Jūrmalas tiltam līdz nobrauktuvei uz Piņķiem. Nogriezieties pa labi un brauciet līdz otrajam pagriezienam pa labi. Tālāk sekojiet norādījumiem Ciemats Saliena un Starptautiskā skola Exupery, aiz kuras atrodas Via Jurmala Outlet Village stāvvieta.
  • No Rīgas:

   Ar 4. autobusu: Abrenes iela – Piņķi/Via Jurmala Outlet Village

   Ar 32. autobusu: Abrenes iela – Piņķi/Via Jurmala Outlet Village

   Ar vilcienu Rīga – Babīte
   Parādīt sarakstu

   No Jūrmalas:

   Ar vilcienu Rīga Babīte vai Tukums – Babīte
   Parādīt sarakstu

   No stacija Babīte līdz Via Jurmala Outlet Village ar 4. autobusu Abrenes iela – Piņķi
   Parādīt maršutu

  Darba laiks sākot ar 1.03.2024.
  Pirmdiena – Svētdiena no pl.10:00-20:00.

  Infocentra darba laiks:
  Pirmdiena – Svētdiena no pl.10:00-20:00

  Darba laiks Līgo svētkos:
  23.06 10:00-18:00.
  24.06 Slegts!
  25.06 12:00-20:00

  Zvaniet Mums

  © 2023 Via Jurmala. Visas tiesības aizsargātas. Mājaslapas dizaina un digitālā mārketinga izstrādātājs – Anzolo.