Kafejnīcas un restorāni

Kafejnīcas un restorāni
Gastro Tirgus https://viajurmala.com/wp-content/uploads/2021/05/gastro-tirgus.jpg 1200 900 Via Jurmala Via Jurmala //viajurmala.com/wp-content/uploads/2020/10/logo-red.png

Gastro Tirgus

Daudzveidīgu ēdienu un dzērienu klāstu nodrošinās – gastronomijas veikalu tīkls “Lauku Bauda”, Gruzijas autentiskā virtuve Hačapurija, alus darītava Ilgezeem, plašs jūras velšu sortiments no Kaviale, burgeru meistari The Burger, augļi, dārzeņi un to kokteiļi IK Labā Saimniecība, grilēta putnu gaļas produkcija Kikuriku, restorāna cienīgi ēdieni tavai saldētavai no 10 Hits, kā arī Franču maiznīca Madam Brioš.

read more
Pappa Roti https://viajurmala.com/wp-content/uploads/2021/02/restaurants-cafe-pic-pappa-roti-1.jpg 1200 900 Via Jurmala Via Jurmala //viajurmala.com/wp-content/uploads/2020/10/logo-red.png

Pappa Roti

Pappa Roti sviesta bulciņas tiek dēvētas par vispopulārākajām pasaulē.
24 starptautiskas balvas, vairāk kā 400 tirdzniecības vietas un miljoniem apmeklētāju, tieši tik populāra ir Dubaijas frančīze Pappa Roti. Kafejnīcas ēdienkartē pieejamas ne tikai slavenās sviesta bulciņas ar dažādiem toppingiem, bet arī plašs salātu, zupu, burgeru un citu ēdienu klāsts.

read more
Siļķītes un Dillītes https://viajurmala.com/wp-content/uploads/2021/02/silkites-un-dillites.jpg 1200 900 Via Jurmala Via Jurmala //viajurmala.com/wp-content/uploads/2020/10/logo-red.png

Siļķītes un Dillītes

“Siļķītes un Dillītes” ir lieliska zivju virtuves ēstuve ar neordināru interjeru un plašu svaigo zivju klāstu.
Piedāvājumā atradīsiet 12 dažādus siļķu veidus, kas pagatavoti pēc pašu radītām receptēm, kā arī citas jūras veltes, kas ķertas tuvākos un tālākos ūdeņos – lašus, nēģus, zušus, reņģes un mencas, pagatavotas gan pēc pašmāju, gan citu valstu labākajām tradīcijām.

read more
Tokyo City https://viajurmala.com/wp-content/uploads/2021/02/xtokyo-pic-rest-2.jpg.pagespeed.ic_.bF9jyms4Q3.jpeg 800 600 Via Jurmala Via Jurmala //viajurmala.com/wp-content/uploads/2020/10/logo-red.png

Tokyo City

Īslaicīgi slēgts

Restorāns TOKYO CITY piedāvā visdažādākos jāpāņu, itāļu un ķīniešu virtuves ēdienus – suši, rollus, picas, hamburgerus, nūdeles un tml.
Tokyo City ir lieliska vieta, kur baudīt brokastis, pusdienas vai vakariņas ģimenes lokā, tikties uz tasi kafijas ar biznesa partneriem, svinēt ballītes vai doties romantiskās vakariņās divatā.

read more
Kafijas banka https://viajurmala.com/wp-content/uploads/2021/02/xrestaurants-cafe-pic-kafijas-banka.jpg.pagespeed.ic_.YSmKgvDYfd.jpeg 1200 900 Via Jurmala Via Jurmala //viajurmala.com/wp-content/uploads/2020/10/logo-red.png

Kafijas banka

Kafijas banka – grauzdētava, Fresh Coffee Outlet, salons, kafetērija.
Kafijas banka ir viens no lielākajiem kafijas grauzdētājiem Baltijā, kas piedāvā kafiju no 25 dažādām pasaules valstīm. Sortimentā piejamas vairāk kā 35 dažādas MONO kafijas šķirnes, kā arī īpašas receptūras kafijas maisījumi. Pupiņas tiek grauzdētas nelielās partijās, kas klientiem nodrošina vienmēr svaigi grauzdētu un aromātisku kafiju.

read more
Jaunumi

Piesakies jaunumiem

Kontakti

Raksti mums

  Kā pie mums nokļūt?

  Lai izvēlētos sev ērtāko nokļūšanas maršrutu, izmantojiet aplikācijas WazeGoogle Maps vai Yandex Maps.

  • No Rīgas centra:
   1. Brauciet pa Valdemāra ielu pāri Vanšu tiltam līdz Lielirbes ielas un Kārļa Ulmaņa gatves krustojumam. Tālāk dodieties pa Kārļa Ulmaņa gatvi līdz Piņķu viaduktam. Iebraucot Piņķos, sekojiet norādījumiem Ciemats Saliena un Starptautiskā skola Exupery, aiz kuras atrodas Via Jurmala Outlet Village stāvvieta.
   2. Brauciet pāri Salu tiltam un tālāk dodieties taisni pa Kārļa Ulmaņa gatvi līdz Piņķu viaduktam. Iebraucot Piņķos, sekojiet norādījumiem Ciemats Saliena un Starptautiskā skola Exupery, aiz kuras atrodas Via Jurmala Outlet Village stāvvieta.
   3. Gadījumā, ja esat pabraucis garām viaduktam ar norādi uz Piņķiem, dodieties taisni un zem tilta pirms iebraukšanas Jūrmalā apgriežieties braukšanai Rīgas virzienā. Brauciet taisni līdz norādei Piņķi.
   No Jūrmalas centra:
   1. Dodieties pa Pērkona ielu, pāri Jūrmalas tiltam līdz nobrauktuvei uz Piņķiem. Nogriezieties pa labi un brauciet līdz otrajam pagriezienam pa labi. Tālāk sekojiet norādījumiem Ciemats Saliena un Starptautiskā skola Exupery, aiz kuras atrodas Via Jurmala Outlet Village stāvvieta.
  • No Rīgas:

   Ar 4. autobusu: Abrenes iela – Piņķi/Via Jurmala Outlet Village
   Parādīt maršutu

   Ar 32. autobusu: Abrenes iela – Piņķi/Via Jurmala Outlet Village
   Parādīt maršutu

   Ar vilcienu Rīga – Babīte
   Parādīt sarakstu

   No Jūrmalas:

   Ar vilcienu Rīga Babīte vai Tukums – Babīte
   Parādīt sarakstu

   No stacija Babīte līdz Via Jurmala Outlet Village ar 4. autobusu Abrenes iela – Piņķi
   Parādīt maršutu

  Darba laiks:
  Pirmdiena – Svētdiena: 10.00 – 20.00

  Zvaniet Mums

  © 2021 Via Jurmala. Visas tiesības aizsargātas. Web design and digital marketing by Anzolo.